Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Köy Su Okuma ve Tahsilat Sistemi

Firmamız ile Su Okuma,Tahsilatve tüm hukuki sorumluluklardan kurtulabilir, Su Gelirlerinin artmasını, iş yükünün azalmasını sağlayabilirsiniz.

  • Aylık Düzenli Gelir
  • Şeffaf Veri Yönetimi
  • Yasal Takip
  • Açma/Kapama Hizmeti
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenli Veri Saklama

daha fazla bilgi için tıklayın

Belediye Yönetim Sistemi

BelsisMIS, yerel yönetimlerdeki iş süreçlerini ve sistemleri yürütmek için tasarlanmış araçlar bütünüdür. Sözel bilgilerin girişini, organizasyonunu, bu bilgilerin ve servislerin birbirleriyle iletişimini, kurumdaki diğer (sayısal, coğrafi, grafik, demografik) bütün bilgilere kullanıcıların BelsisMIS üzerinden erişimini ve kendi alanındaki bilgilerin yönetilmesini sağlar.

Sahip olduğu WEB servis teknolojileri sayesinde günümüz ihtiyaçlarından olan çeşitli kamu ve kurum entegrasyonları ile en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilir.

Belediye sektöründeki ilk WEB tabanlı uygulama olan BelsisMIS zaman geçtikçe ne kadar doğru bir tercih ve teknolojik devrim olduğunu ispatlamıştır. Ülkemizde temel sorun olan, bilginin paylaşımı ve dolaşımı, yerel yönetimler için bu uygulama aracı ile birlikte sorun olmaktan çıkmıştır. Kentliler, kendilerini ilgilendiren her türlü bilgiye yer ve zaman kısıtlaması olmadan ulaşabildikleri gibi, belediye ile olan iş süreçlerini de internet üzerinden yürütebilmektedir.

İP SANTRAL

İP SANTRAL ile giderlerinizde tasarruf ederken normal santrallerin aksine bir çok hizmeti aynı anda kullanmanın rahatlığını yaşayın. İP SANTRAL ile birlikte aynı anda yüzlerce çağrı alabilir, çağrı yapabilirsiniz. Ayrıca sabit telefon ücreti gibi bir çok ücretten kurtulabilirsiniz.

Detaylı döküman için tıklayın (pdf)

Web Tasarım

Web Tasarım ihtiyaçlarınıza ,birlikte çözüm üretelim. Web Tasarım için a dan z ye tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kadromuzla profesyonel olarak hizmetinizdeyiz. Web Tasarımda siz hayal edin bir gerçekleştirelim.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemi ihtiyaçlarınıza ,profesyonel çözümler. Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın Alarmı, Hırsız Alarmı ve diğer güvenlik sistemlerinde hizmetinizdeyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetiminizi profesyonellere bırakın. Sosyal Medya hesaplarınızın tamamını kurumsal bir görünümle yönetebiliriz